, , , ,

VWD vadlīnijas

Nebijusi iespēja visiem ieinteresētajiem cilvēkiem, kas ikdienā saskaras ar Villebranda slimību – pacientiem, viņu tuviniekiem, hematologiem un citiem veselības aprūpes speciālistiem – sniegt savus komentārus par jaunajām Starptautiskajām Villebranda slimības diagnostikas un ārstēšanas vadlīnijām!

Sabiedriskās apspriešanas periods dod iespēju komentēt rekomendācijas VWD diagnostikai un VWD vadības paneļiem. Starptautiskās Villebranda slimības (VWD) vadlīnijas ir kopīgs Pasaules Hemofilijas federācijas (World Federation of Hemophilia, WFH), Amerikas Hematoloģijas biedrības (American Society of Hematology, ASH), Starptautiskās Trombozes un Hemostāzes biedrības (International Society on Thrombosis and Haemostasis, ISTH) un Nacionālā Hemofilijas fonda (National Hemophilia Foundation, NHF) projekts.

To iespējams paveikt aptaujā tiešsaistē, kur dažādas ieinteresētās personas var izvēlēties atbildēt uz jautājumiem/rekomendācijām. Var komentēt visas vai tikai atsevišķas rekomendācijas. Atbildes tiks apkopotas un analizētas kopumā.

Lai apskatītu vadlīniju projektu un aizpildītu anketu, lūdzu sekot šim linkam:

https://tinyurl.com/uf8htqy

Lūdzu, aiciniet cilvēkus, kuriem tas varētu interesēt – cilvēkus ar VWD, viņu aprūpētājus, hematologus, veselības aprūpes profesionāļus un citus iesaistītos, komentēt jaunās vadlīnijas. Šī ir svarīga iespēja dalīties ar savām domām un izteikt viedokli par Starptautiskajām VWD vadlīnijām, kas turpmāk nodrošinās VWD ārstēšanu un aprūpi. Jūsu ieguldījums ir nozīmīgs!

Sabiedriskās apspriedes periods turpināsies līdz 2020. gada 30. aprīlim.

Pasaules Hemofilijas federācija jau iepriekš pateicas visiem par sniegtajiem komentāriem!

Ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzam sazināties ar WFH epastā: vwd@wfh.org.


Par LHB

Par un ap cilvēkiem, kam nerec asinis.

Pārstāv, aizstāv un apvieno cilvēkus ar iedzimtiem asins recēšana traucējumiem kopš 1993. gada.

Hemofilija. Villebranda slimība. Ultra-retie koagulācijas faktoru deficīti.