Visiem, kas lieto kompensējamos medikamentus!

Visiem, kas lieto kompensējamos medikamentus!
No 1.01.2012. ir spēkā izmaiņas MK 899. noteikumos par zāļu kompensēšanu. Vairāk info: http://www.vmnvd.gov.lv/lv/aktualitates/165-kompensejamo-zalu-un-medicinisko-iericu-izrakstisanas-un-izsniegsanas-kartiba-no-1janvara
Kā sola NVD darbinieki, no 1.februāra būs spēkā arī jaunais kompensējamo zāļu saraksts: hemofilijai tiek kompensēti vairāki medikamenti pēc references principa (valsts apmaksā lētāko, par pārējiem cenu starpība jāsadz pacientiem).
Paredzams, ka arī šajā sarakstā būs 100% apmaksāts tikai viens plazmas faktors hemofilijai A un viens hemofilijai B, mēs joprojām tiesājamies par iespēju saņemt katram piemērotāko kā tas ir diabētiķiem, kas arī lieto bioloģiskas izcelsmes zāles.. un sapņojam par iespēju kādreiz saņemt rekombinētos faktorus, kā tas ir citur Eiropā..
Atgādinu, ka, ja zāles aptieka nespēj piegādāt 2 dienu laikā (kompensēto faktora koncentrātu ar īpašo recepti, kas ir derīga tikai 10 dienas!), tai jāraksta attiecīgs iesniegums uz Veselības inspekciju un Jūs kā pacienti varat informēt biedrību, lai varam risināt šo jautājumu.
Lūdzu lietot medikamentus atbilstoši ārsta norādījumiem un visu kārtīgi reģistrēt pacienta dienasgrāmatā!
| Baiba | 29157967 | baiba@andrn9.sg-host.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.