, , ,

Jauna aptauja

Aicinām visus pacientus un viņu tuviniekus piedalīties LHB aptaujā par hemofilijas un citu asins recēšanas traucējumu ārstēšanu un aprūpi Latvijā pēdējos 10 gados.

Aicinām Jūs piedalīties un sniegt atbildes uz jautājumiem. Šajā aptaujā netiek vākti personu dati vai jebkāda informācija, kas atbilstoši normatīvajam regulējumam uzskatāma par īpaši aizsargājamu. Nav pareizu vai nepareizu atbilžu, mēs jautāsim tikai Jūsu viedokli un pieredzi par pieejamo veselības aprūpi Latvijā.

Aptauja ir anonīma un visi dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. Dalība pētījumā ir brīvprātīga. Jums ir tiesības atteikties aizpildīt anketu, un Jūsu atteikšanās neradīs nekādas nevēlamas sekas. Aptaujas ilgums ir 5-10 minūtes. Jūsu sniegtās atbildes ir ļoti svarīgas!

Aptauja pieejama šeit! APTAUJA https://forms.gle/USiyyarD9PRnhn5Y8

Ja Jums rodas jautājumi par pētījumu, lūdzu sazinieties ar LHB vadītāju Baibu Ziemeli (+371 29 157 967, baiba@hemofilija.lv).

Šis pētījums notiek ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par pētījuma saturu atbild Latvijas Hemofilijas biedrība (www.hemofilija.lv).

Par LHB

Par un ap cilvēkiem, kam nerec asinis.

Pārstāv, aizstāv un apvieno cilvēkus ar iedzimtiem asins recēšana traucējumiem kopš 1993. gada.

Hemofilija. Villebranda slimība. Ultra-retie koagulācijas faktoru deficīti.