EDQM vadlīnijas

Jaunākie Kreuth V sagatavotie Eiropas principi hemofilijas aprūpei (2020) šajā publikācijā un kopsavilkums latviski šeit. Priekšroka tekstam angļu valodā.

Iepriekš izmantotie dokumenti:

  • Pašreiz Eiropas Savienības dalībvalstīm, tajā skaitā Latvijai, saistošas ir 2017. gada EDQM vadlīnijas Hemofilijas aprūpei un ārstēšanai, kas apstiprinātas Eiropas Padomē 2017. gada 13. decembrī un ir pieejamas šeit: EDQM.eu, un kas balstās uz šo publikāciju par Kreuth IV vienprātības priekšlikumiem hemofilijas ārstēšanai Eiropā. LHB piedāvā iepazīties ar EDQM vadlīnijām latviski šeit: 17_hemo_principi_EP_2017. Skaidrojošais Eiropas Hemofilijas konsorcija (EHC) video par šiem principiem: youtube.
  • Eiropas Hemofilijas konsorcija īss video un garāks video par EP apstiprinātajām vadlīnijām (2015). Eiropas Padomes rezolūcija CM/Res(2015)3 par principiem hemofilijas aprūpei Eiropā no 15.04.2015., pieejama: links. EDQM 2015. gada vadlīnijas balstās uz Kreuth III vienprātības priekšlikumiem hemofilijas ārstēšanai no 15.04.2014., kas pieejami publikācijā un iztulkoti latviski
  • Eiropas 10 hemofilijas aprūpes principi (2008), kas pieejami publikācijā un iztulkoti latviski

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.