Noderīga informācija

Bieži vien mums ir ne tikai svarīgi zināt, kur meklēt medicīnisko palīdzību, bet arī atbildes uz citiem jautājumiem. Ceļa norādes atradīsiet šajā sadaļā.

Ja Jums vai Jūsu tuviniekam diagnosticēti asins recēšanas traucējumi, šajā sadaļā aprakstītas lietas, kas jāņem vērā ikdienā.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu, dažādu veselības aprūpes speciālistu un darbinieku vajadzībām šeit apkopotas dažādu asins recēšanas traucējumu diagnostikai un ārstēšanai būtiskas vadlīnijas.

Tā kā pacientiem diagnozi uzstāda un ārstēšanu nozīmē tikai speciālisti ar kvalifikāciju asins recēšanas traucējumu aprūpē, šeit pieejami kontakti, lai pierakstītos uz konsultāciju pie ārsta. Par tuvāko pieraksta laiku var uzzināt vietnē http://www.rindapiearsta.lv., bet pacientiem, kuriem jau uzstādīta diagnoze, hemofilijas aprūpes centros pieejama vienkāršota pierakstīšanās pie speciālista medikamentu saņemšanai.

Lielāko daļu medikamentus, kas nepieciešami asins recēšanas traucējumu ārstēšanai ikdienā, kompensē no valsts budžeta līdzekļiem. Par izmaiņām Kompensējamo zāļu sarakstā var uzzināt jaunumu sadaļā, bet šeit aprakstīti dažādi medikamenti, kas pārsvarā ir bioloģiskas izcelsmes medikamenti, kuru ražošanu un lietošanu stingri regulē ES normatīvais regulējums, un pieejama informācija par terapijām, kurām vēl pasaulē notiek klīniskie pētījumi.

Cita pacientiem un viņu tuviniekiem noderīga informācija:

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.