LHB sapulce 21.04.2018.

Pasaules Hemofilijas dienas ietvaros LHB bija noorganizējusi sapulci par biedrības darbību saviem biedriem un brīvprātīgajiem.

Klātesošo zināšanas par asins recēšanas traucējumiem tika pārbaudītas viktorīnā par faktiem&mītiem, dalībnieki risināja aktuālās biedrības situācijas, piedāvājot dažādas idejas, un dalījās viedokļos par to, ko viņiem nozīmē biedrība. Bija iespēja iepazīties ar jaunākajām Eiropas Parlamenta rekomendācijām asins recēšanas traucējumu aprūpei, ko var izlasīt šeit.

2 minūšu laikā sarakstot visu, kas ienāk prātā, lai pabeigtu teikumu “Latvijas Hemofilijas biedrība man nozīmē..“, klātesošie visbiežāk minēja kopābūšanu (gan sapulces, gan ekskursijas, gan cita veida sadarbība un piederība grupai, gan savstarpējās attiecības), atbalstu (ko sniedz gan biedrība cilvēkiem, gan cilvēki viens otram), zināšanas (gan kā informācija, gan informatīvie materiāli, gan apmācības), pieredzes apmaiņu (dažāda veida sarunas gan starp dažādiem vecumiem, dažādām interešu grupām), kā arī medikamentus.

Tika nolemts, ka nepieciešams veidot nelielas darba grupas dažādu jautājumu risināšanai. Aktuālās tēmas:

  • kontaktu saraksta atjaunošana,
  • biedrības 25 gadu jubileja vasarā,
  • sieviešu jautājumu popularizēšana,
  • sadarbība ar citām organizācijām,
  • dažādu informatīvo materiālu gatavošana.

Ja vēlies iesaistīties kādā no aktivitātēm, sūti epastu baiba@hemofilija.lv vai zvani +371 29157967.

Tika atbalstīta ideja diskusiju vakariem: vienu reizi mēnesī pāris stundas vakarā LHB vadītāja Baiba būs satiekama kādā publiskā vietā, lai atbildētu uz visiem Jūsu interesējošajiem jautājumiem un vadītu darba grupas. Tuvākā tikšanās 30. aprīlī 17:00-20:00 Double Coffee Rīgā, Brīvības un Stabu ielas stūrī. Nākamā: 30.maijā, 30.jūnijā, 30.jūlijā..

IMG_20180421_204420_639

Paldies, ka atradāt laiku piedalīties! Bildes būs facebook lapā. Paldies ziedotājiem par līdzekļiem izmaksu segšanai.


Par LHB

Par un ap cilvēkiem, kam nerec asinis.

Pārstāv, aizstāv un apvieno cilvēkus ar iedzimtiem asins recēšana traucējumiem kopš 1993. gada.

Hemofilija. Villebranda slimība. Ultra-retie koagulācijas faktoru deficīti.