, ,

LHB jau 28!

16.jūlijā aprit 28 gadi, kopš dibināta Latvijas Hemofilijas biedrība.

LHB ir vienīgā pacientu organizācija Latvijā, kas pārstāv un aizstāv cilvēku ar iedzimtiem asins recēšanas traucējumiem (hemofiliju, Villebranda slimību, retiem faktoru deficītiem) intereses atbilstoši tās mērķiem un stratēģijai, kā arī izglīto pacientus, viņu tuviniekus, speciālistus un sabiedrību par asins recēšanas traucējumiem. Līdz šim paveiktie darbi atspoguļoti organizācijas gada pārskatos.

LHB kopš dibināšanas ir Pasaules Hemofilijas federācijas un Eiropas Hemofilijas konsorcija dalīborganizācija. Pēdējā desmitgadē LHB aktīvi iesaistās cilvēktiesību aizstāvībā un pilsoniskās sabiedrības aktivitātēs, un ir dalīborganizācija Latvijas Reto slimību aliansē un Latvijas Pacientu organizāciju tīklā. LHB aktīvi iesaistās veselības aprūpes pieejamības uzlabošanā Latvijā.

Tikai LHB drošticamajos resursos Jūs atradīsiet visu aktuālo informāciju par diagnostikas rīkiem, ārstēšanas vadlīnijām, jaunākajiem un Latvijā pieejamajiem medikamentiem, kā arī virkni citu noderīgu informāciju. Visa aktuālā informācija par pasākumiem un notikumiem Latvijā un pasaulē pieejama mūsu sociālajos tīklos – facebook un twitter.

Ja vēlies mūs atbalstīt ar ziedojumu vai brīvprātīgo darbu, dod ziņu!


Par LHB

Par un ap cilvēkiem, kam nerec asinis.

Pārstāv, aizstāv un apvieno cilvēkus ar iedzimtiem asins recēšana traucējumiem kopš 1993. gada.

Hemofilija. Villebranda slimība. Ultra-retie koagulācijas faktoru deficīti.