, , ,

HERO-Study Latvija 2020

Latvijas Hemofilijas biedrība aicina piedalīties Frankfurtes Hemofilijas centra un Vācijas Hemofilijas pacientu biedrības (Vācija) veiktajā aptaujā “HERO-Study: Hronisko sāpju un ārstēšanas režīma ievērošana Eiropas pacientiem ar hemofiliju“, kas pieejama latviešu un krievu valodās. Aptauja pieejama līdz 29.02.2020.

Aptaujas anketa izveidota dažādu vecumu pacientiem, kas veic profilaktiskas faktoru koncentrātu injekcijas regulāri vai vismaz reizēm. Ja Jūs esat viens no tiem pacientiem, kas regulāri vai reizēm saņem profilaktisko ārstēšanu, mēs ļoti novērtētu, ja Jūs varētu veltīt laiku šīs aptaujas aizpildīšanai. Vecāki var aizpildīt anketu par saviem bērniem. 

Regulāra profilakse ir ilgstoša tāda medikamenta lietošana saskaņā ar noteiktu grafiku, kas novērš asiņošanu risku. Īslaicīga profilakse ir tāda medikamenta lietošana saskaņā ar noteiktu grafiku, ko ārsts nozīmē uz neilgu laika posmu (parasti mazāk kā gadu). Lietošana pēc vajadzības ir tāda medikamenta lietošana, kas ietver zāļu ievadīšanu pie asiņošanas sākšanās un turpinās līdz tās apturēšanai.

Aptaujā netiek vākti Jūsu personīgie dati. Tā ir anonīma un iegūtie rezultāti tiks izmantoti tikai apkopotā veidā. LHB Jūs informēs par pētījuma iznākumu.

Anketa latviešu valodā: šeit. 

Anketa krievu valodā: šeit. 

Ja Jums ir kādas neskaidrības par pētījumu vai dalību tajā, lūdzu sazinieties ar Latvijas Hemofilijas biedrību.

hero-study-logo.image.288.0


Par LHB

Par un ap cilvēkiem, kam nerec asinis.

Pārstāv, aizstāv un apvieno cilvēkus ar iedzimtiem asins recēšana traucējumiem kopš 1993. gada.

Hemofilija. Villebranda slimība. Ultra-retie koagulācijas faktoru deficīti.