, , ,

Bibliotēka Tavā kabatā

Eiropas Hemofilijas konsorcijs prezentē jaunu izglītojošu aplikāciju – EHCucate.

Nemitīgi pieaug informācijas daudzums par retiem asins recēšanas traucējumiem un jaunajām terapijām to ārstēšanai. Tā ir dažādās formās, kas vēl vairāk apgrūtina iespējas atrast vajadzīgās atbildes un tās var būt sarežģītas un mulsinošas. Tieši tāpēc EHC ir apkopojis gadiem ilgus pētījumus un publikācijas no uzticamiem un specializētiem avotiem un radījis EHCucate aplikāciju – izglītojošu un dinamisku rīku, kas piemērots tieši Tev!

Mobilā aplikācija ar izglītojošu saturu pieejamā un pievilcīgā navigācijā, ar bagātīgu terminu skaidrojošo vārdnīcu. Sadaļām iespējams pievienot grāmatzīmes un tās var pievienot savai bibliotēkai, uzlabojot savas zināšanas un pārbaudot savu izpratni ar dažādām viktorīnām. Izpētiet virkni aplikācijā iebūvēto mediju, sekojiet savam zināšanu progresam, pārbaudiet ieteikumus par turpmāku mācīšanos tajās tēmās, kas Tev interesē!

EHCucate ir galvenā resursu glabātuve un izglītojošs rīks gan pacientiem, gan pacientu interešu aizstāvjiem, gan jebkuram, kam interesē jaunākās terapijas iespējas retiem asins recēšanas traucējumiem, tādiem kā hemofilija, Villebranda slimība, ultra-retie asins recēšanas traucējumi – VII faktora deficīts, Glancmaņa slimība, Bernāra-Suljē sindroms un citi.

Jūs varat ielādēt apmācību aplikāciju savā ierīcē no iOS App Store un Android Google Play.

Vairāk informācijas šeit.


Par LHB

Par un ap cilvēkiem, kam nerec asinis.

Pārstāv, aizstāv un apvieno cilvēkus ar iedzimtiem asins recēšana traucējumiem kopš 1993. gada.

Hemofilija. Villebranda slimība. Ultra-retie koagulācijas faktoru deficīti.