, , ,

Apsveicam dr. E.Ceburu un BKUS hematoonkologus ar apbalvojumu no EAHAD

2015. gada 11.-13. februārī Helsinkos, Somijā, norisinājās EAHAD 8. ikgadējais kongress, kurā piedalījās arī hematologi no Latvijas.

LHB no saviem draugiem EHC uzzināja, ka šajā pasākumā dr. E.Cebura un BKUS hematoonkologi saņēma apbalvojumu par savu pētījumu BKUS “Locītavu izmaiņu novērtējumu bērniem ar hemofiliju Latvijā” (publicēts “Results of Joint’s Changes Evaluation in Paediatric Haemophilia Patients in Latvia”, E. CEBURA, Z. KOVALOVA, Z. VISNEVSKA- PRECINIECE, M. GRUTUPA, G. MEDNE. Haemophilia (2015), 21 (Suppl. 2), 14–94, p.47).

Šajā kopsavilkumu krājumā ietverts arī BKUS Hematoonkoloģijas nodaļas ārstu pētījums par D vitamīna ietekmi uz locītavām hemofilijas pacientiem (“Level Of Vitamin D And Bone Turnover Markers In Children With Haemophilia In Latvia”. M. GRUTUPA, Z. KOVALOVA, E. CEBURA, G. MEDNE, Z. VISNEVSKA-PRECINIECE, Haemophilia (2015), 21 (Suppl. 2), 14–94, p.58).

LHB izsaka pateicību savām bērnu dakterītēm un novēl nerimstošu enerģiju un galvu reibinošus panākumus arī nākotnē! Paldies!

Par LHB

Par un ap cilvēkiem, kam nerec asinis.

Pārstāv, aizstāv un apvieno cilvēkus ar iedzimtiem asins recēšana traucējumiem kopš 1993. gada.

Hemofilija. Villebranda slimība. Ultra-retie koagulācijas faktoru deficīti.