Sapulces

LHB regulāri rīko pacientu un viņu tuvinieku satikšanās iespējas. Par aktuālajiem sapulču datumiem un tēmām var uzzināt LHB facebook lapā.

  • Pasaules Hemofilijas dienas sapulce – katru gadu ap 17.aprīli par svarīgāko asins recēšanas traucējumu ārstēšanā pasaulē.
  • LHB gada sapulce – katru gadu novembra beigās par paveikto gada laikā un plāniem nākamajam gadam.
  • Ikmēneša sapulces – reizi mēnesī iespēja satikt biedrības vadītāju Baibu Ziemeli un uzdot sev interesējošos jautājumus klātienē – par ārstēšanas pieejamību, par starptautiskiem pasākumiem, par jebko, kas Jūs interesē saistībā ar Jūsu asins recēšanas traucējumiem. Šajās sapulcēs arī rodas idejas jaunām biedrības aktivitātēm. NB! Baiba nav ārsts un nesniedz konsultācijas ārstēšanā, nenodarbojas ar medikamentu reklamēšanu un izrakstīšanu – Jums piemērotāko terapiju nozīmēs ārsts hematologs. Aktuālie ikmēneša sapulču datumi un laiki var mainīties dažādu komandējumu un konferenču dēļ, tāpēc seko tiem līdzi facebook lapā!
  • Jaunums! Reģionālās sapulces – 2019.-2020.gadā LHB plāno trīs reģionālās sapulces. Ja Tev interesē piedalīties to organizēšanā, lūdzu atsūti ziņu!
  • Tematiskās sapulces – pēc biedru vēlēšanās, varam noorganizēt tematiskas sapulces, piemēram, par Villebranda slimību, par retajiem asins recēšanas traucējumiem, par sievietēm ar asins recēšanas traucējumiem, jaunajām ģimenēm un citas. Ja Tev ir idejas un interesē piedalīties to īstenošanā, lūdzu atsūti ziņu!

Uzaicinājumus uz sapulcēm var saņemt: sekojot jaunumiem facebook lapā, esot facebook slēgtajā grupā, caur e-pastu vai sms apziņošanas sistēmu, ja esi biedrībai atstājis savu e-pastu vai telefona numuru ar atļauju to izmantot saziņai, un protams – ar ziņu šeit, mājas lapā!