Par LHB

Latvijas Hemofilijas biedrība apvieno, aizstāv un pārstāv cilvēkus ar iedzimtiem asins recēšanas traucējumiem Latvijā. LHB tika dibināta 1993. gada 16. jūlijā un šobrīd tā pārstāv visu cilvēku ar asins recēšanas traucējumiem un viņu tuvinieku intereses nacionālā un starptautiskā līmenī atbilstoši statūtiem.

LHB ir biedrs šādās organizācijās:

LHB ir parakstījusi NVO un Ministru kabineta sadarbības memorandu un Pacientu organizāciju un Veselības ministrijas sadarbības memorandu.

Mūsu projektus un labos nodomus dzīvē palīdz ieviest piesaistītais projektu finansējums, ziedojumi no dažādām organizācijām un brīvprātīgo darbs. LHB ir Sabiedriskā labuma organizācijas statuss. Lai uzzinātu vairāk par līdz šim paveikto, apmeklē sadaļu “Gada pārskati“.

Latvijas Hemofilijas biedrību kopš 2009. gada vada Baiba Ziemele.

Lai sazinātos ar LHB, apmeklē sadaļu “Kontakti“.

2022. gadā Latvijas Reto slimību reģistrā bija iekļauta informācija par 240 iedzīvotājiem, kam diagnosticēti asins recēšanas traucējumi.

Šeit oficiālās statistikas apkopojums par 2021. gadu:

LHB ir atvērta un zinoša pacientu organizācija, kas vienmēr palīdzēs orientēties jaunākajā informācijā. Raksti un zvani, lai atrastu atbildes uz specifiskiem jautājumiem!