Labas ziņas visiem ar von Vilebranda saslimšanu

Lieliski jaunumi tiem, kam diagnosticēta von Vilebranda saslimšana! Hematoloģijas centrs sadarbībā ar E.Gulbja laboratoriju un Octapharma organizē analīžu veikšanu, kas ļaus noteikt saslimšanas tipu! Von Vilebranda saslimšanai ir vairāki tipi, kas ne tikai nosaka saslimšanas izpausmes, bet arī ietekmē piemērotāko ārstēšanas veidu izvēli.

E. Gulbja laboratorija pagājušajā gadā uzsāka jaunu analīžu veikšanu – von Willebranda faktora aktivitātes noteikšanu. Pagaidām šī analīze nav iekļauta Valsts apmaksājumo analīžu vidū. Farmācijas kompānija Octapharma ir apņēmusies apmaksāt Jums šo analīžu veikšanu. Vēlams būtu atkārtot arī pārējās analīzes, tādēļ aicinām Jums pieteikties uz konsultāciju pie hematologa, kur lūgsim atbildēt uz 12 anketas jautājumiem un vienoties par analīžu datumu (sievietēm tas atkarīgs no menstruācijām).

Lūgums zvanīt medicīnas māsai Dzidrai Bubirei pa telefonu 67040317, no plkst. 10.00 līdz plkst. 11.00 darba dienās vai rakstīt uz e-pastu: dzidra.bubire@aslimnica.lv

Advertisements

One thought on “Labas ziņas visiem ar von Vilebranda saslimšanu

  1. Baiba 26/02/2013 plkst. 18:32 Reply

    Uztaisīju šīs analīzes – bija nepieciešamas 2 stundas un nosūtījums pie hematologa. Man paņēma analīzes no vēnas, atbildēju uz jautājumiem un samaksāju tikai par tecēšanas testu 3.50 LVL. Iesaku iepriekš paēst.Aicinu visiem atrast iespēju piedalīties pētījumā, jo vēlāk von Vilebranda faktora aktivitāte būs jāmaksā pašiem (7.20 LVL). Zvaniet Dzidrai un piesakieties, pie hematologa var pierakstīties izdevīgā laikā, analīzes nodot – jebkurā! Šādas iespējas aprīlī vairs nebūs.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s