Visiem, kas lieto kompensējamos medikamentus!

Visiem, kas lieto kompensējamos medikamentus!
No 1.01.2012. ir spēkā izmaiņas MK 899. noteikumos par zāļu kompensēšanu. Vairāk info: http://www.vmnvd.gov.lv/lv/aktualitates/165-kompensejamo-zalu-un-medicinisko-iericu-izrakstisanas-un-izsniegsanas-kartiba-no-1janvara
Kā sola NVD darbinieki, no 1.februāra būs spēkā arī jaunais kompensējamo zāļu saraksts: hemofilijai tiek kompensēti vairāki medikamenti pēc references principa (valsts apmaksā lētāko, par pārējiem cenu starpība jāsadz pacientiem).
Paredzams, ka arī šajā sarakstā būs 100% apmaksāts tikai viens plazmas faktors hemofilijai A un viens hemofilijai B, mēs joprojām tiesājamies par iespēju saņemt katram piemērotāko kā tas ir diabētiķiem, kas arī lieto bioloģiskas izcelsmes zāles.. un sapņojam par iespēju kādreiz saņemt rekombinētos faktorus, kā tas ir citur Eiropā..
Atgādinu, ka, ja zāles aptieka nespēj piegādāt 2 dienu laikā (kompensēto faktora koncentrātu ar īpašo recepti, kas ir derīga tikai 10 dienas!), tai jāraksta attiecīgs iesniegums uz Veselības inspekciju un Jūs kā pacienti varat informēt biedrību, lai varam risināt šo jautājumu.
Lūdzu lietot medikamentus atbilstoši ārsta norādījumiem un visu kārtīgi reģistrēt pacienta dienasgrāmatā!
| Baiba | 29157967 | baiba@hemofilija.lv

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s